Range Rover Sport

Range Rover Sport

הריינג' רובר הדינמי ביותר אי פעם

צפה בסרטון

Range Rover Sport

הכירו את דגם הפלאג-אין הייבריד המתקדם 

צפה בסרטונים

Range Rover Sport

נוחות מקסימלית, שימושיות יוצאת דופן

מאפיינים עיקריים
הזמן נסיעת מבחן

הזינו פרטים

פרטים אישיים:
אנא הכניסו מספרי טלפון להתקשרות:

מאפיינים עיקריים

יכולות
טכנולוגיה

מערכת המולטימדיה Touch Pro Duo משלבת בתוכה שני מסכי מגע "10 מעוצבים המופעלים במגע יד. השימוש במערכת ה-Touch Pro Duo יחד עם התצוגה הצבעונית העילית שמוקרנת על השמשה הקדמית והתצוגה האינטראקטיבית לנהג, מאפשר לקבל מידע חשוב ולבצע כמה פעולות בו-זמנית. 

ביצועים

היצע מנועים רחב שמייצרים ביצועים עוצרי נשימה. מנוע בנזין V8 מוגדש בנפח 5.0 ליטרים מציע הספק משופר של 525 כ"ס והשילוב של מנוע ה-Ingenium המתקדם יחד עם מנוע חשמלי מייצר את הביצועים המדהימים של ריינג' רובר ספורט PHEV. 
 

עיצוב

עם מאפייני עיצוב ספורטיביים ומראה שרירי ועוצמתי, ריינג' רובר ספורט עוצב כדי להשאיר רושם. נקי, דינמי יותר ובעל אמירה עדכנית - בכל חלק שתבחנו. החל מגריל הריינג' רובר ספורט, דרך כונסי האוויר שעוצבו מחדש, ועד לחישוקים המעודנים אך ספורטיביים שמוצעים במספר אפשרויות בחירה. 

עיצוב

גלו את העיצוב החיצוני

שרירי ועם פרופורציות מושלמות, ריינג' רובר ספורט מעוצב כדי לעורר תשומת לב בכל מקום שאליו תקחו אותו 

צפה בגלריית התמונות

עיצוב דינמי

הנוכחות של הריינג' רובר ספורט מעוררת תשומת לב יותר מאי פעם. עם הצללית הייחודית, הגג המשופע לאחור וקו המותניים המתמשך, ה-DNA הייחודי שלו לא משאיר מקום לטעות

צפה בגלריית התמונות

תאורת LED

כל היבט בריינג' רובר ספורט תוכנן בדייקנות כדי לייצר עיצוב חיצוני מושך ונקי. פנסי LED חדשים עם פס תאורה היקפי מדגישים את המראה ה"נקי" של הרכב עם איתותים משולבים עם הנפשה (אופציונלי) המדגישים עוד יותר את המראה העכשווי של הרכב.

צפייה בסרטון

גלו את העיצוב הפנימי

מפואר, נוח להפליא ופונקציונלי במיוחד - ריינג' רובר ספורט הוא רכב לכל דרך, שנוצר במיוחד בעבור הנהג. 

צפה בגלריית התמונות

עיצוב מעודן

תא הנהג תוכנן מחדש בהרחבה; כל אלמנט מעוצב בקפידה ומבוצע בצורה יפה. תכונות עיצוב אינטואיטיביות כוללות בורר SportShift, מתגים רגישים למגע מוסתרים-עד-מוארים וההגה הדינמי עם "משוטים"

צפה בגלריית התמונות

אחסון ואחסנה

מגוון פתרונות אחסנה ואחסון ייעודיים בריינג' רובר ספורט מאפשרים לכם גישה נוחה לעזרים האישיים שלכם, תוך שמירה על תא נוסעים מסודר ומאורגן היטב. ריינג' רובר ספורט כולל חללי אחסון ואחסנה - בקונסולה המרכזית, בתא הכפפות ועד לתא הקירור האופציונלי

צפה בגלריית התמונות

ביצועים

RANGE ROVER SPORT PHEV

גרסת ה-PHEV ההיברידית של הריינג' רובר ספורט מספקת חוויה נסיעה מעודנת במיוחד ומציגה יכולות מובילות גם בכביש וגם בשטח. PHEV מביא את הריינג' רובר ספורט בין 0-100 קמ"ש תוך 6.7 שניות בלבד, ומהירות גבוהה יותר של 220 קמ"ש.

צפה בסרטון

מנועים

מנהיגה מלאת תשוקה ועונג וכלה בחסכון בדלק ועידון, כל אחד ממנועי הריינג' רובר ספורט עבר אופטימיזציה לתחומים ספציפיים. טכנולוגיית Ingenium עומדת בבסיס מנועי ה-4 וה-6 צילינדרים שלנו, והמנוע ה-V8 המוגדש בנפח 5 ליטרים, החזק ביותר במשפחת דגמי הריינג' רובר ספורט מספק ביצועים מעולים ומעורבות לנהג.

צפה בסרטון

DYNAMIC RESPONSE

מערכת ה-DYNAMIC RESPONSE שבריינג' רובר ספורט משפרת את חוויית הנהיגה ברכב באמצעות בקרת זווית גלגול הידראולית, ביצועי כביש מדויקים ונוחות נסיעה ברמה הגבוהה ביותר. המערכת משפרת את זריזות הרכב במהירות נמוכה, יחד עם יציבות משופרת במהירות גבוהה והגה מדויק יותר.

טכנולוגיות

TOUCH PRO DUO

מסכי המגע הכפולים בגודל 10 אינץ' של מערכת ה-Touch Pro Duo מאפשרים לך להציג בו זמנית מידע על מסך אחד, למשל, באמצעות מערכת הניווט, תוך אינטראקציה עם פונקציות נוספות, כגון התאמת הגדרות מדיה, על המסך השני. 

טכנולוגיית נהג

מערכת המידע האינטראקטיבית לנהג כוללת מסך מגע בגודל 12.3 אינץ' ומספקת את כל המידע החשוב על הנהיגה, הבידור והבטיחות של הנוסעים, ומבטיחה שתמיד תהיו מעודכנים. תצוגת ה-Heads Up Display הדיגיטלית שמוקרנת על השמשה הקדמית מציגה נתוני מידע חשובים על הרכב והנסיעה כגון מהירות, מצב ההילוך והתראות, וכך שומרת אתכם ממוקדים בכביש ובתנועה מסביב. 

שימושיות

וורסטיליות
2 מושבים
1686
ליטר
עם חמישה מושבים מקופלים, אתם יכולים לארוז את ציוד הספורט שלכם, תיקים ועוד הרבה. הנתון "הרטוב" המוצג לעיל שווה לקיבולת יבשה של 1,463.
3 מושבים
1324
ליטר
עם פריסה של שלושה מושבים, אתם יכולים לעצב את המרחב ו"לשחק" עם המקום לפי טעמכם. הנתון הרטוב המוצג לעיל שווה לקיבולת יבשה של 1,127.
4 מושבים
1142
ליטר
השתמשו בארבעת המושבים כדי לאחסן פריטי ציוד גדולים יותר כמו תיקים עם ציוד לרכיבת אופניים. הנתון הרטוב המוצג לעיל שווה לקיבולת יבשה של 959.
5 מושבים
780
ליטר
קחו את כל בני המשפחה בנוחות לטיול סוף השבוע, עם הרבה מקום לכל המזוודות והציוד של כולם. הנתון הרטוב המוצג לעיל שווה לקיבולת יבשה של 623.
5+2 מושבים
7 מושבים
221
ליטר
מושבי השורה השלישית האופציונאלית מאפשרים לרכב להכיל עד שבעה אנשים. הנתון הרטוב המוצג לעיל שווה לקיבולת יבשה של 162.
ACTIVITY KEY

ACTIVITY KEY

אתם יכולים להמשיך ליהנות מהפעילויות המועדפות שלכם בחוץ - ולהשאיר את המפתח בצורה מאובטחת בתוך הרכב! צמיד הפעילות של Land Rover (אופציונאלי) כולל צמיד יד חזק ועמיד במים לחלוטין, שמאפשר לכם לקחת חלק במגוון פעילויות בהן נשיאת מפתח פחות נוחה, בלי לדאוג למפתח. 

צפה בסרטון

יכולות

מתלים

חוויית הנהיגה המדויקת בריינג' רובר ספורט מושלמת הודות למתלי האוויר האלקטרוניים החדשים המספקים היגוי ויציבות יוצאי דופן. ב-Range Rover Sport SVR תמצאו ביצועים מרגשים גם כן, עם מתלי ה-SVR Sport המותאמים לביצועים משופרים.

צפה בסרטון

ALL WHEEL DRIVE

מספקת ביצועים מעולים בנסיעות כביש ויכולת שטח מוחלטת. כדי לשמור על אחיזה אופטימלית ויכולת התקדמות בכל התנאים, ההנעה של Range Rover Sport נשארת מחוברת ומספקת ביצועים הודות לחבילת טכנולוגית מהונדסת בקפידה.

הזמן נסיעת מבחן

גרירה

עם יכולת גרירה מרשימה של עד 3,500 ק"ג* וטכנולוגיות מותאמות באופן אישי, כולל מייצב נגרר ומערכת סיוע לגרירה מתקדמת (אופציונאלי), ריינג' רובר ספורט יכול להתמודד עם המשימות התובעניות ביותר.
*תלוי בדגם 

בחר את הדגם שלך

בחר את הדגם שלך
SE
כוללת פנסי ערפל קדמיים, עיצוב תא נוסעים משופר ומושבים קדמיים עם 14 מצבי כיוון חשמליים לבחירה.
HSE
פנסי LED חכמים ומתקדמים מאדירים את העיצוב החיצוני של הרכב, ואילו העיצוב הפנימי כולל עור Windsor בגימור מחורר
HSE DYNAMIC
עיצוב חיצוני עם נגיעות בגוון Shadow Atlas מדגישות את העיצוב הדינמי, ואילו העיצוב הפנימי כולל עור Windsor בגימור מחורר
AUTOBIOGRAPHY DYNAMIC
פסגת היוקרה של הריינג' רובר ספורט.
עם סממני עיצוב חיצוניים בגווני Narvik Black, גג שחור ומושבי Autobiography עשויים עור מחוזק, הריינג' רובר ספורט Autobiography עומד בסטנדרטים כיאה לשם המיוחס.

LAND ROVER GEAR - ACCESSORIES

 Enhance your Range Rover Sport at any time during its life by adding Land Rover Gear Accessories. Tailor your vehicle to your needs with stylish, tough and versatile accessories which are designed, tested and manufactured to the same exacting standards as the original, fitted equipment.

צפה בסרטון
אופציות נוספות
האביזרים המוצגים לא מתאימים בהכרח לכל הדגמים של ריינג' רובר ספורט
אבזור פנים

מגוון גימורים ופרטים מיוחדים המסייעים לך ליצור את החלל המתאים עבורך.


אבזור חוץ

מבחר צבעים ואפשרויות להתאמה לסגנון האישי שלך.


חבילות אבזור

מגוון תוספות אופציונליות להענקת אופי ייחודי אף יותר.


טכנולוגיה ובטיחות

חבילה של טכנולוגיות אינטואיטיביות בהפעלה קלה.


מערכות שמע ובידור

גלה עולמות חדשים של בידור והנאה.


אביזרים

אבזר את רכבך כדי להוציא ממנו את המיטב מידי יום.


אביזרים
אבזור פנים

הוסף אביזרים מאושרים של לנד רובר בכל עת, משטיחוני פרימיום ועד ספי כניסה פרסונליים, ליצירת סביבה מותאמת אישית .


אבזור חוץ

שפר את מראה הרכב עם מגוון אביזרים, ממדרגות צד נפתחות, מגיני צד וכן, מגינים תחתונים קדמיים ואחוריים מפלדת אל-חלד.


נשיאה וגרירה

בחר אביזרי נשיאה ייעודיים, בכלל זה התקני גג, בהתאם לאורח החיים את יכולת הגרירה של לנד רובר לצרכיך.


גלגלים ואביזרים

הענק ללנד רובר שלך עיצוב ייחודי עם חישוקי סגסוגת במגוון סגנונות, גדלים וגימורים.